Contact

Bestuur/Voorzitter Rob Blokhuis voorzitter@veenshuttle.nl
Bestuur/Secretaris Pieter Terpstra secretaris@veenshuttle.nl
Bestuur/Penningmeester Roelien van Walraven penningmeester@veenshuttle.nl 
  Cynthia Raadschelders  
Jeugdcommissie Rina Enderman  jeugdcommissie@veenshuttle.nl
Recreantencommissie Karin van der Helm  recreantencommissie@veenshuttle.nl
Wedstrijdcommissie Maaike de Vries  wedstrijdcommissie@veenshuttle.nl
Ledenadministratie Oscar Grootegoed  ledenadministratie@veenshuttle.nl
     
Voer de code in:

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.

Start je aankopen hier
en sponsor Veenshuttle!

Twitter pagina Veenshuttle