Verslag RABO fietstocht van 14 juni


Op zaterdag 14 juni was het een drukte van belang in ons gezellige dorp Mijdrecht.


Door de Rabobank werd een fietstocht georganiseerd waarmee we onze clubkas konden “spekken”.


Bij het startpunt werden we allereerst  muzikaal ontvangen en dat gaf alvast een goede inspiratie. Ook transpiratie zou eraan te pas komen want het was een zwaar bewolkte dag met veel wind en in onze mooie polder is dat natuurlijk altijd tegenwind.


De route was natuurlijk fietsvriendelijk en bracht ons op schitterende plekjes zoals de groene dijk van Spengen.
Voor onderweg hadden we oranje rugzakje mee gekregen met wat versnaperingen dus dat was goed verzorgd.


Van onze vereniging deden 16 fietsers mee en was de opbrengst

€ 108,-


Alle acties voor onze clubkas zijn natuurlijk van harte welkom en volgend jaar willen we zeker proberen dit record te verbeteren. Het was een leuke tocht en het leverde ook nog wat op voor onze clubkas!

 

Voor herhaling vatbaar!

 

 

   Rina Enderman

 

Reactie schrijven

Commentaren: 0